Feeds

Er is zo’n enorme stroom aan nieuws, ontwikkelingen en kennis beschikbaar dat het haast ondoenlijk is om alles bij te houden. Toch houden we dagelijks door middel van RSS feeds deze actuele ontwikkelingen bij. Wat lezen we dan vooral? Dat verschilt van tijd tot tijd; soms worden bronnen minder relevant of interessant, en maken dan plaats voor nieuwe. Een selectie van feeds die we momenteel volgen vind je hieronder; misschien zit er wat interessants voor jou tussen.

Wil je ze allemaal in één OPML-bestand, zodat je ze zelf kunt importeren in je favoriete reader, dan kan je onze lijst hier downloaden. En natuurlijk houden we ons aanbevolen voor suggesties. Laat een tip voor een interessante feed achter rechts op deze pagina, en wie weet nemen we deze op in de lijst!

 Website Feed URL
HBR.org http://feeds.harvardbusiness.org/harvardbusiness
Digital Social http://content.digitalsocial.eu/feed/
Strategyzer http://blog.strategyzer.com/posts?format=RSS
Innosight News and Events http://www.innosight.com/news-events/index.cfm?xml=Innosight%20News%20and%20Events,RSS2.0
HollandFintech.com http://hollandfintech.com/feed/
Fast Company http://feeds.feedburner.com/fastcompany/headlines
The HYPE Innovation Blog http://blog.hypeinnovation.com/rss.xml
InSites Consulting http://feeds.feedburner.com/InsitesConsulting
Board of Innovation http://feeds.feedburner.com/BoardOfInnovation?format=xml
Business Model Alchemist http://businessmodelalchemist.com/blog?format=rss
7 ideas http://www.7ideas.net/feed/
Co.Exist http://www.fastcoexist.com/rss.xml
Factor http://www.factor-tech.com/feed/
The Next Web http://feeds.feedburner.com/thenextweb
Digital Tonto http://feeds.feedburner.com/DigitalTonto?format=xml
Stephan Vincent’s disruption blog http://stephanvincent.blogspot.com/feeds/posts/default?alt=rss
Innovation Management http://www.innovationmanagement.se/feed/
Collaborative Consumption http://www.collaborativeconsumption.com/feed/
Startup Marketing Blog – By Sean Ellis http://startup-marketing.com/feed/
Springwise http://feeds.feedburner.com/springwise
InnovationLabs http://feeds.feedburner.com/InnovationAndHighPerformance
The Complete Innovator http://completeinnovator.com/feed/
Catalyst – Agile & Culture; http://agilitrix.com/feed/
The Discipline of Innovation Blog http://feeds.feedblitz.com/innovationleadershipnetwork
innovation playground http://mootee.typepad.com/innovation_playground/rss.xml
Innovation Excellence http://www.innovationexcellence.com/blog/feed/
Innovation Leadership Network http://feeds.feedburner.com/InnovationLeadershipNetwork
David ReportDavid Report http://feeds.feedburner.com/DavidReportBlog?format=xml
Megatrend matters http://pwc.blogs.com/megatrend_matters/atom.xml
PSFK http://www.psfk.com/feed
Sync.nl http://sync.nl/onderwerp/ondernemen/rss/
Emerce Nieuws http://feeds.feedburner.com/EmerceNieuws
MarketingTribune Nieuws http://www.marketingtribune.nl/nieuws/rss_2.0/
SteinVox http://feeds.feedburner.com/SteinVox
Escultor Marketing Consultancy http://feeds.feedburner.com/EscultorMarketingConsultancy
Frankwatching http://feeds.feedburner.com/frankwatching
Marketinginnovatie.org http://feeds.feedburner.com/marketinginnovatie
MarketingOnline http://www.marketingonline.nl/rss/blogs.xml
AdWeek : All News http://feeds.adweek.com/adweek/all-news
Steven van Belleghem http://stevenvanbelleghem.com/rss
DutchCowboys http://www.dutchcowboys.nl/news/index2.xml
GfK Insights Blog http://blog.gfk.com/feed/
Marketingfacts http://feeds.feedburner.com/MarketingFacts
eMarketer Articles and Newsroom Posts http://feeds.emarketer.com/Articles.xml
Adformatie http://www.adformatie.nl/rss/artikelen.xml
Marketing & Strategy Innovation Blog; http://feeds.feedburner.com/Futurelab
HubSpot Agency Blog http://blog.hubspot.com/agency/rss.xml
MIT Sloan Management Review http://feeds.feedburner.com/mitsmr
Analyst View Blog http://www.globalwebindex.net/blog/rss.xml
Adweek : Advertising & Branding; http://feeds.feedburner.com/AdweekBreakingNews
Posts from the Econsultancy blog http://econsultancy.com/us/blog.atom
{grow} http://www.businessesgrow.com/feed/
Marketing Magazine Knowle… http://www.marketingmagazine.co.uk/rss/knowledge
Content Marketing Management http://www.contentmarketingmanagement.nl/feed/
The Responsible Marketing Blog http://responsiblemarketing.com/blog/feed
Observations – Patrick Giese http://www.patrickgiese.nl/observations?format=RSS
London Calling http://londoncalling.co/feed/
JWTIntelligence http://www.jwtintelligence.com/feed/
inspiration http://inspiration.samhoud.com/feed/
SlideShows of the Day http://www.slideshare.net/rss/ssod
Putting people first http://feeds2.feedburner.com/puttingpeoplefirst
trendwatching.com http://feeds.feedburner.com/trendwatching
Talent imitates, genius steals http://feeds.feedburner.com/GeniusSteals
Fresh Creation http://www.freshcreation.com/rss/
Singularity HUB http://singularityhub.com/feed/
What’s Next: Top Trends http://feeds.nowandnext.com/WhatsNextTopTrends
RSA – Vision videos http://feeds.feedburner.com/rsavisionvideos
Unusual Business Ideas http://uncommonbusiness.blogspot.com/feeds/posts/default?alt=rss
Hyper Island Blog https://www.hyperisland.com/community/news.atom
The 99 Percent http://feeds.feedburner.com/The99Percent
Seth’s Blog http://feeds.feedburner.com/typepad/sethsmainblog
metacool http://metacool.com/feed/
Blog van Tadek Solarz over Marketing http://tadeksolarz.blogspot.com/feeds/posts/default?alt=rss
Think with Google http://feeds.feedburner.com/google/think?format=xml
Future Feeder http://www.futurefeeder.com/feed/
Trends in Japan http://feed.japantrends.com/feed/
All Content on SmartPlane… http://www.smartplanet.com/search?mode=rss
Tom Fishburne: Marketoonist http://tomfishburne.com/feed
Openview Labs http://feeds.feedburner.com/openviewlabs
The Tom Peters Weblog http://www.tompeters.com/atom.xml
Flanders DC blogs http://www.flandersdc.be/blog/feed/
C-Notes http://colinraney.com/feed/
THULME.com http://thulme.com/feed/
Patterns from Ideo http://patterns.ideo.com/rss/
IDEO http://feeds.feedburner.com/ideo/by-ideo
Business Model Innovation http://feeds2.feedburner.com/Business-Model-Innovation
XPLANE xBlog http://xblog.xplane.com/feed/
31Volts [service design] http://www.31v.nl/feed/
Lean Freaks http://leanfreaks.wordpress.com/feed/
Design Thinking | Thought… http://feeds.feedburner.com/DesignThinking
Design Thinking by Doing http://zenoemenhetdesignthinking.wordpress.com/feed/
Everyone’s Blog Posts http://www.designthinkingnetwork.com/profiles/blog/feed?xn_auth=no
Designing for Growth http://designingforgrowthbook.com/feed/
Business Model Design and Innovation http://business-model-design.blogspot.com/feeds/posts/default
MyCustomer http://feeds.feedburner.com/mycustomer-all
Startupbootcamp Blog http://www.startupbootcamp.org/feeds/blog.html
StartupJuncture http://startupjuncture.com/feed/